Čestitke našemu prvaku

Z veseljem vam sporočamo in čestitamo našemu prvaku Luki Banu, ki je na prvi tekmi sezone na Gerlitzenu v imenu SK Izola osvojil prvo mesto!

Za tem, ko je po prvem teku zaostajal za 0,2 sekunde je v drugem teku nadoknadil zaostanek in zmagal! Bravo Luka!!! Želimo ti nadaljnih uspehov in se veselimo tvojih bodočih rezultatov!

Slike s tekmovanja si lahko ogledate TUKAJ.

Ekipa SK Izola

Luka Ban nadaljuje z odličnimi rezultati

Ponovno čestitamo našemu prvaku Luki Banu, ki je na drugi tekmi sezone Gailtail pokala v slalomu osvojil 1. mesto.

Vse dosedanje dosežke in slike s tekmovanja si lahko ogledate TUKAJ.