PRVI IZLET PETEK 26.12.

Živjo !

 PETEK, 26.12. 2014 bomo izpeljali  napovedani prvi izlet smučarske šole SK IZOLA. 
 
Na Zoncolanu bodo odprte zgornje 4 naprave.  Strokovni kader SK Izola bo dal vse od sebe, da se razmeram primerno izpelje kar najboljši prvi smučarski dan. Če boste tudi sami pričakovanja "prilagodili"  skromni debelini snežne odeje, bo to fantastičen dan :) 
 
 
POZOR !!!  POZOR  !!!   SPREMEMBA ZBIRNEGA MESTA !!!
 
Ker na našem običajnem zbirnem mestu (rifugio 3 abetti - sedežnica Valvan)   še ni pripravljena proga za začetnike, bomo začetnike in novince preizkusili na začetniški progi (tekoči trak) oz. na ravnini na vrhu hriba - CIMA ZONCOLAN.
 
Zjutraj se vsi zberemo v RAVASCLETTU pod gondolo, kjer boste prevzeli smučarske karte.  Vozniki pozor : NE zavijte navzgor proti Monte Zoncolan, temveč se peljite ravno še cca 9 km do RAVASCLETTA !!!
 
 

 SE VIDIMO !!!!